מה מבדיל צילום נוף מצילומים אחרים?

העולם המופלא שלנו כולל אלפי מיקומים עוצרי נשימה בכל רחבי העולם, אשר אפשר לראות בהם חופי ים בתוליים, נהרות שוצפים, מפלי מים יפהפיים, פסגות הרים מושלגות ואין ספור אטרקציות נוספות.

טיולים בכל העולם

הטבע קורא לרבים מאתנו ולכן יוצאים לטיולים מתוכננים בכל פעם בקצה אחר של העולם. הכמיהה לראות את הנופים המרהיבים ברחבי תבל סוחפת רבים לטוס לפרק זמן מסוים למקומות מסקרנים בדרום אמריקה, לטפס על המאצ'ו פיצ'ו, להגיע לסולר בארגנטינה ולרקוד בקרנבל בריו דה ז'נרו בברזיל. ולאחר תקופה מסוימת, לטוס לקצה השני של העולם ולטפס כדי לראות את הר הפוג'י או את עשרות המקדשים בקיוטו ובטוקיו שביפן.

המראות הרבים והחוויות חובקות העולם הם זיכרונות שרבים יזכרו לאורך כל חייהם, הכיף הגדול הוא לשבת עם החברים ולהיזכר במקומות כאלו או אחרים ששם הם בילו ורק לקוות שהם יוכלו לטוס שוב ולבקר בהם או במקומות מרתקים אחרים בעולם, שאליהם הם עדיין להגיעו.

נרשמים לקורס צילום נוף

מתוך תפיסת העולם הזו של לחיות את החיים במלואם ולהגיע לכל מקום, כל מטייל מרגיש שחשוב מאד יהיה גם להנציח את כל הנופים הללו, הן כדי שתישאר לו מזכרת והן כדי לחלוק את היופי הזה עם יקיריו דרך ההודעות הטלפוניות או הרשתות החברתיות שהם חלק מהחיים במציאות שלנו.

זו הסיבה שרבים מחליטים בשלב כלשהו להירשם לקורס צילום נוף וזאת בכדי שבטיול הם יוכלו להפעיל את כל היכולות והלמידה ולצלם תמונות בטיב מעולה.

במיקומים רבים בטבע הדברים זזים ואינם נייחים, כך בצילום ים, נהר או מפל וכך בצילומי בעלי חיים ועוד. המטרה היא לתפוס את הרגע למרות התנועתיות, אך להעניק את התחושה הזו גם למי שיראה את התמונות. וזאת להבדיל מצילומים של אדם שהצלם מבקש ממנו לא לזוז, צילום של שדה חיטה או של הר גבוה.

במהלך הלימודים קיים דגש רב על אופן תפעול המצלמות, הרפלקס, הפילטרים, הפלאש והעדשות תוך שימוש בחצובות ובמידת האפשר גם בשלט למצלמה כדי לתפוס גם את החברים על רקע הנוף.

משתתפי קורס צילום נוף מקבלים טיפים איך לבחור את המיקום המוצלח ביותר לצורך צילום יפהפה של פינות החמד, כדי לראות את הנוף במלוא הדרו.

מזכרת מהטיול

אין כמו לעלעל באלבומי התמונות אחרי שחוזרים מהטיול ולהיזכר מה קרה בכל נקודה. לכן חשוב להקדיש תשומת לב מיוחדת לצילומים חדים ומקצועיים.

רוצים לקבל עדכונים במייל? הירשמו לניוזלטר של חמושה:

חדש! מטיילים בעקבות חמושה

פונים אלי לעתים לשאול אם אני מארגנת טיולים מהרשומות שלי בבלוג.

אני שמחה ונרגשת להשיק סיורים רגליים עם מדריכים מקצועיים בעקבות הטיולים שלי

תגובות

כתיבת תגובה

תגובות פייסבוק

רוצים לקבל עדכונים על כתבות חדשות במייל?

פרסמו את העסק שלכם בחמושה!

כתבה פרסומית לבתי עסק

כרטיסי מדריכי טיולים

אטרקציות לילדים