הצהרת פרטיות ותנאי שימוש

ברוכים הבאים לאתר חמושה בעדשה. 

אתר חמושה בעדשה מנוהל על-ידי ניני אטלס ונמצא תחת בעלותה. האתר משתמש כבלוג טיולים עם כתבות תוכן אודות טיולים בארץ ובחו"ל, כבלוג כללי וכמקום בו ניתן לרכוש צילומים עצמאיים של בעלת האתר.

איסוף ושימוש המידע שבאתר

באתר זה ניתן להירשם למערכת דיוורים (ראו במפורט סעיף ו'). לא ייעשה כל שימוש בכתובות הדואר האקלטרוני הנאספות דרך אתר חמושה בעדשה אלא למעט שליחת דיוורים מטעם האתר. ניתן להסיר את כתובת המייל בלחיצה על כפתור ההסרה שבתחתית תכני הדיוורים שנשלחים.

אתר זה עושה שימוש במערכת גוגל אנליטיקס שמטרתה להבין ולנתח את התנהגות הגולשים באמצעות איסוף סטטיסטיקות ודרכי ההגעה לאתר וזאת לצורך מקסום חווית המשתמש וההנאה מאתר חמושה בעדשה. לצורך כך עושה האתר שימוש בטכנולוגית "קוקיז" השותלת עוגיות בדפדפן של המשתמש.

השימוש של אתר זה בגוגל אנליטיקס איננו מאפשר קבלת פרטים אישיים אודות הגולשים דוגמת שם, תעודת זהות, טלפון וכן הלאה ומיועד לספק סטטיסטיקות על משך ההישארות באתר, המעבר בין עמודים שונים, מקור ההגעה לאתר וכדומה. לפרטים נוספים אודות מדיניות הפרטיות של גוגל אנליטיקס לחצו כאן.

לידיעתכם: באפשרותכם לבטל או לצמצם את אופן השתלת העוגיות דרך הגדרות הדפדפן.

קישורים חיצוניים

מפעם לפעם עשוי תוכן האתר להכיל קישורים לאתרים חיצוניים המאפשרים קבלת מידע נוסף וערך מוסף. חשוב לציין כי אין בעלת האתר, ניני אטלס, אחראית על התוכן המועלה באתרים אלו ועל כל שינוי שייעשה בהם ואיננה אחראית על מדיניות הפרטיות המונהגת באתרים אלו. כמו כן, האתר עשוי לקשר לאתרים חיצוניים בעלי אופי פרסומי.

תנאי השימוש

בעצם גלישתכם באתר זה הינכם מסכימים למדיניות הפרטיות המונהגת באתר חמושה בעדשה.

א. שימוש כללי באתר

עצם הגלישה והקריאה בתכני האתר מהווה הסכמה והבנה של המשתמש/ת באשר לתנאי השימוש בו ולכן הצהרת פרטיות זו היא הבסיס הליגלי לדיון משפטי. תנאים אלו עשויים להתעדכן מפעם לפעם ולכן התנאי לשימוש באתר זה הינו הבנת הצהרת הפרטיות על סעיפיה השונים.

ב. מטרת האתר

אתר חמושה בעדשה הינו בלוג טיולים העוסק בתיירות בארץ ובחו"ל. האתר עשוי לכלול לעתים כתבות תוכן שאינן עוסקות באופן ישיר בנושא תיירות כי אם בנושאים הנוגעים לתחומי עניין נוספים של בעלת האתר.

ג. תוכן האתר

הגולשים באתר אינם רשאים להעתקת תוכן הקיים לצורך מסחרי או פרטי. לצורך כך יש לקבל אישור מפורט בכתב החתום על-ידי בעלת האתר.

ד. פעילות האתר

גלישה באתר משמעותה הסכמה להופעתן של תקלות כאלו ואחרות אשר עלולות להפריע לאופן השימוש השוטף באתר. בעלת האתר איננה לוקחת אחריות על אי-הופעתו של האתר, תקלות כאלו ואחרות ואופן שימוש לקוי המוביל לחווית משתמש ירודה.

ה. פרסומים באתר

אתר זה עשוי להכיל מפעם לפעם לינקים חיצוניים המובילים לאתרים אחרים ולעתים גם בעלי אופי פרסומי-שיווקי. אין אתר זה נושא באחריות לגבי אופי התכנים המופיעים באתרים השיווקיים המפורסמים בו. כמו כן, הכתבות השונות עשויות להכיל קישורים לאתרים המספקים ערך מוסף לגולשים. בעלת האתר איננה לוקחת אחריות על אופי התכנים ומדיניות הפרטיות המונהגת באתרים אלו.

ו. קבלת דיוורים

אתר זה הינו בלוג טיולים הכולל כתבות שונות עליהן ניתן להתעדכן דרך הרשמה למערכת דיוורים בתיבות ייעודיות הפזורות בחלקיו השונים.

איסוף כתובות הדואר האלקטרוני נעשה אך ורק על-ידי הכנסת הפרטים הנדרשים באופן עצמאי על-ידי הגולשים וכרוך בהסכמתם דרך אישור מייל הנשלח באופן אוטומטי לכתובת המייל שהזינו.

מטרת הדיוורים היא ליידע את המעוניינים בכך באשר לפרסומן של כתבות חדשות ברחבי האתר. כמו כן, לעתים יתכן שתוכן הדיוור שנשלח יכיל גם דברי פרסום כאלו ואחרים ובמקרים אלו לכותרת המייל תצורף המילה פרסומת וזאת כדי להבטיח את הבנת הנמען באשר לאופי הדיוור.

הדיוורים וצבירת מאגר רשומות הדואר האלקטרוני נעשים באמצעות מערכת מיילצ'ימפ. למידע על מדיניות הפרטיות של מיילצ'ימפ לחצו כאן.

הרשמת גולש למערכת הדיוור של האתר מהווה את הסכמתו לקבלת עדכונים שוטפים של כתבות דרך מערכת דואר אלקטרונית חיצונית. להפסקת קבלת הדיוורים יכולים המשתמשים ללחוץ על לחצן הסר המופיע בתחתית התוכן של כל דואר אלקטרוני הנשלח מטעם האתר. כמו כן, ניתן לפנות ישירות לבעלת האתר לצורך בקשה הסרה.
 

ז. קניין רוחני

תכני האתר, שמו, הלוגו המייצג אותו והצילומים השונים שייכים לבעלת האתר. למעט בעלת האתר, חל איסור להשתמש בתכני האתר לרבות הצילומים המופיעים בו, שמו והלוגו אלא בכפוף לקבלת אישור מפורש בכתב החתום על-ידי בעלת האתר.

ח. מידת דיוק התוכן

אופיים של התכנים המפורסמים באתר הינם מתוך נקודת מבט אישית של בעלת האתר או של כותבים המתארחים בו. מטרתן של הכתבות היא לספק ערך מוסף לגולשים ולעתים לספק תוכן פרסומי-שיווקי אודות יעדי תיירות שונים. על אף המאמצים הכבירים לספק תוכן מהימן ומדויק ככל האפשר, אין בעלת האתר לוקחת אחריות על אי-דיוקים בתוכן ושגיאות כאלו ואחרות העלולות להתרחש מפעם לפעם. האתר איננו מחויב בכל פיצוי למשתמשי האתר שנגרם להם נזק כתוצאה משימוש בתכני האתר.