5 תרגילים לביצוע בטבע שיכניסו אתכם לכושר קרבי

חובבי טבע? התרגילים הבאים הם בשבילכם

אם אתם אוהבי טבע ומעוניינים להכין את עצמכם לקראת גיבוש ליחידה מובחרת או גיוס לאחת מיחידות הלוחמים, במאמר זה נביא בפניכם חמישה תרגילים אותם תוכלו לבצע בטבע (חוף הים או פארק) ויכניסו אתכם לכושר. תרגילים אלו יעלו את הדופק שלכם, יגבירו את סיבולת הלב ריאה שלכם ויפתחו את השרירים שלכם.

התרגיל הראשון – ספרינטים

אחד התרגילים אשר ממוקם במקום הראשון ברשימת אימוני כושר קרבי ואחד ובהחלט תרגיל אותו ניתן לבצע בטבע. שליטה בטכניקת ספרינט נכונה תעזור לכם לתרגל ריצה מהירה יותר ותפחית את הסיכון לפציעות הנובעות ממכניקה גרועה. כאן ההמלצה היא להתחיל ולרוץ מרחק של חמישים או מאה מטרים בזמן הקצר ביותר שאתם יכולים. לאחר מכן, נוחו שלושים שניות וצאו שוב לספרינט. תרגיל זה יכלול 10 ספרינטים כל פעם, כאשר בין ספרינט אחד לשני תהיה הפסקה של 30 שניות. ניתן להתאמן על ספרינטים בקבוצה עם חברים או אפילו לבד עם הכלב. ניתן ליישם את התרגול בחוף הים או בכל מקום אחר בו תבחרו.

התרגיל השני – חפירת בור

המיקום הטוב ביותר לבצע תרגיל זה הוא חוף הים ותצטרכו לקחת בחשבון שכל מה שאתם חופרים תצטרכו גם למלא חזרה טרם אתם עוזבים את המקום. תרגיל זה מופיע לעיתים קרובות ביום סיירות, ובאמצעותו מדמים תרחיש בו האויב מגיע ואילו אתם החיילים צריכים לתכנן במהירות היכן כדאי לכם לחפור בורות על מנת להתמודד עם האיום באופן הטוב ביותר, ולאחר מכן להתחיל ולחפור את הבור או הבורות בגודל מטר על מטר וזאת ללא מנוחה. ניתן לבצע את התרגיל לבד או בקבוצה.

התרגיל השלישי – שק קמח

אי אפשר להתעלם מכך שכושר קרבי מחייב העמסת משקל על הצוואר. התרגיל המתאים ביותר למשימה זאת וזה אשר ניתן ליישם הוא אותו 'שק קמח', אותו אנו מכירים מילדות. יש לבצע את התרגיל בזוג או בקבוצה גדולה יותר. כל פעם תרימו את אחד האנשים בסגנון שק קמח ותלכו במהירות או תרוצו מאתיים מטרים. חשוב לחזור על התרגיל לפחות 10 פעמים, כאשר ניתן לנוח בקצרה מפעם לפעם.

התרגיל הרביעי – זחילות

גם כאן המיקום האידיאלי הוא חוף הים. כאן, המטרה היא לזחול כאשר הגוף כמה שיותר קרוב למצב שכיבה על הקרקע. יש לבצע את התרגיל במשך חמש פעמים, הפסקה של דקה בין תרגיל לתרגיל והזחילה תהיה למרחק של לפחות 25-35 מטרים כל פעם.

התרגיל החמישי – שכיבות שמיכה סטטיות

כל פעם שתשמעו את המפקד שלכם בצבא צועק 'תרדו למצב 2' תדעו שהכוונה שלו היא שאתם הולכים להתחיל ולעשות שכיבות שמיכה. כאן אתם מבצעים את התרגיל כשתי דקות ולאחר מכן נחים שלוש דקות וחוזרים לבצע את התרגיל. המטרה שלכם היא להיות במצב של שכיבת שמיכה ולהקפיד על כך שהגוף שלכם ישר לחלוטין. אם אתם כבר בכושר קרבי ומבצעים את התרגיל באופן קבוע, יש לכם אפשרות לבצע את תרגיל 'מצב 1', כאשר כאן הגוף יהיה צמוד לקרקע וזאת מלבד כפות הרגליים וכפות הידיים.

מעוניינים לבצע תרגילים נוספים שיכניסו אתכם לכושר קרבי? חשוב שתפנו אל מומחים בתחום אימוני כושר קרבי, שכן מדריכי כושר קרבי מקצועיים יתאימו לכם תוכנית אימונים שתעזור לכם לבנות את היכולות שלכם לקראת הגיבוש או הגיוס לאותה יחידה מובחרת בה אתם מעוניינים. בהצלחה!

רוצים לקבל עדכונים במייל? הירשמו לניוזלטר של חמושה:

חדש! מטיילים בעקבות חמושה

פונים אלי לעתים לשאול אם אני מארגנת טיולים מהרשומות שלי בבלוג.

אני שמחה ונרגשת להשיק סיורים רגליים עם מדריכים מקצועיים בעקבות הטיולים שלי

תגובות

כתיבת תגובה

תגובות פייסבוק

רוצים לקבל עדכונים על כתבות חדשות במייל?

פרסמו את העסק שלכם בחמושה!

כתבה פרסומית לבתי עסק

כרטיסי מדריכי טיולים

אטרקציות לילדים