ברוכים הבאים לבלוג האישי שלי

היי אני ניני

אני ניני, נשואה לאהבת חיי, אנחנו הורים  לבת ובן  שכבר מזמן עזבו את הקן ויחד אנחנו מגדלים שני כלבים.

השנה, ב 30 ביוני  ליתר דיוק, התחלתי פוסעת לכיוון שנת השישים  להיווסדי : ) ולכבוד שנת השישים – החלטתי לעשות מעשה ולאגד שלוש אהבות ישנות לכדי בלוג אחד.

מצלמת

אני מצלמת את עצמי לדעת. מאז שאני זוכרת את עצמי,  אני מצלמת. יש אפילו תמונה שלי מגיל 8 כשאני רוכנת אל פרח ומצלמת אותו. מעולם לא למדתי ולו גם שיעור אחד בצילום. המצלמה שלי פשוטה יחסית, כרגע אני עם דמוי Nikon CoolPix B500-  SLR  אני והיא. אין לי סוללת עדשות. חמושה בעדשה. 

עיקר הצילומים שלי הם של פריחה וצילומי רחוב. אני מלקטת סיפורים ובכל תמונה – סיפור.

כותבת

תמיד כתבתי. לא מסכות ליום חגו של אילן זה או אחר, או סיום שנה בחוג. אלא את חוויותיי, את רגשותיי לטוב ולפחות טוב. פעם זה שבע שורות ופעם שבעת אלפים מילים. כשיש לי מה להגיד – לא חשוב על מה – אני כותבת.

מטיילת

אנחנו מטיילים. גם אוריאל וגם אני אוהבים לטייל. עד לפני תשע שנים (בעברית גיל חמישים) יצאנו את הארץ יחד רק פעם אחת, בטיול מאורגן לכבוד הגיוס של בכורתנו ובר המצווה של "בן הזקונים".  כל הטיולים שלנו עד גיל חמישים היו בארץ. רובם היו טיולי פריחה, אבל לא רק. בחורף פורחים – בקיץ נודדים בין מוזיאונים. 

הטיול של גיל חמישים, עורר בנו תיאבון והתחלנו תרים את אירופה.

אודותי

אז מה תוכלו למצוא כאן?

המלצות לטיולים במקומות שונים בארץ. לא תמיד צפויים, אבל אני מאמינה שתמיד יהיה נחמד לדעת שהם מחכים לכם, ממש מעבר לפינה.

המלצות על טיולים בערים שונות באירופה. כולל מוזיאונים מיוחדים שעשויים לשעשע ולהפתיע אתכם.

מחוץ למסלול –המלצות שונות שמסביב לטיול. טיפים על תכנון ועל אריזה, אמליץ (או לא) על בתי מלון בהם שהינו, חנויות שאהבנו במיוחד, בתי קפה  ועוד.

מחוץ לפריים  – מאמרים על כל מיני נושאים. פעם בהומור ופעם בזעף. לא שייך לטיול למסלול, או לטיפ זה או אחר. מבולגן, לא מאורגן אבל מאמינה ומקווה שכייפי ומעניין. 

גלריה – במהלך השנים פנו אלי לא מעט אנשים בשאלות איפה אני עושה תערוכות, אם ואיפה אני מוכרת את התמונות. אז זה זה! פה התערוכה שלי פה, אם תרצו – תוכלו לרכוש צילומים שצילמתי.

בכל אחד ממאמרי הטיולים  – ישולבו  צילומים ששייכים לנושא עצמו.  פה ושם ישולבו צילומים שצילמתי בזמנים שונים, מצלמות שונות ויהיו גם צילומים שלאו דווקא שייכים לאחד מהנושאים עליהם אכתוב (תערוכות, או לא?) .

שאלות/בקשות? צור איתי קשר:

nini_atlas גם באינסטגרם : )