8 הפעלות ליום כיף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

רוצים לצאת מהשגרה וליהנות ביום כיף עם חברים/עובדים/משפחה?

קבלו 8 הפעלות ליום כיף בלתי נשכח:

1) משחקי פיינטבול- משחקי פיינטבול הם הדבר הכי כיפי שאפשר לחשוב עליו שמדובר בהפעלות יום כיף ! הרי מה כבר יכול להיות לא טוב כשיורים כדורי צבע ורצים בין מחסות? משחק פיינטבול הוא משחק שממריץ את כל האדרנלין שבגוף ומלא בהרבה כיף והנאה!

2) משחקי לייזר טאג- כמו משחקי פיינטבול גם משחקי לייזר טאג הם משחקים שממריצים את האדרנלין בגוף ומלאים במלא אקשן ועניין. המשחק מחולק ל-2 קבוצות וכמה מערכות. המטרה היא לחסל באמצעות יריות לייזר טאג את כל המשתתפים של הקבוצה היריבה. השוני בין משחק לייזר טאג לפיינטבול הוא שהוא בניגוד לפיינטבול מתבצע רק באמצעות ירי לייזר ולא באמצעות כדורי צבע, שנוגעים בגוף ולכן אם אתם פחות בעניין של לחוות פגיעות מכדורי צבע, משחקי לייזר טאג הם לגמרי הפעלה כיפית ליום כיף מושלמת בשבילכם.

3) פארק חבלים- אין טיול באירופה שלא נגמר בטיפוס על פארק חבלים! אז אם יש לכם את האפשרות להגיע אל פארק אתגרים שיש בו פארק חבלים במרכז הארץ לגמרי הרווחתם. פארק חבלים הוא פעילות שאין אדם שלא אוהב, גם אנשים שפוחדים מגבהים עולים על החבלים ועושים זאת בגבורה, מכוון שבסופו של דבר אין הרגשה יותר טובה מלסיים את המסלול בהצלחה.

4) קירות טיפוס- מפעילות לגובה מספר 1 עברנו לפעילות לגובה מספר 2, קירות טיפוס ליום כיף, פעילות מומלצת במיוחד, זוהי פעילות ספורטיבית, מהנה ומגבשת ולכן אנחנו לגמרי ממליצים עליה עבור יום כיף.

5) תחרות ירי בחץ וקשת – ירי בחצי וקשת הוא משחק שכולנו מכירים עוד מילדות. זוהי פעילות כיפית כחלק מפעילויות יום כיף מהנות ומומלצת במיוחד.

6) מסלול הישרדות- מסלול הישרדות הוא מסלול שמתאים בעיקר לפעילות בחגיגת יום הולדת, מסלול הישרדות ליום הולדת הוא פעילות שבה המשתתפים צריכים לבצע משימות שונות שמתחלפות כל הזמן, כגון: ירי של כדורי צבע לכל מני מטרות.

7) סדנאות גיבוש- אם אתם רוצים לצאת ליום כיף על מנת לצאת מגובשים יותר בתור קבוצה, מומלץ במיוחד לבדוק לגבי סדנאות גיבוש שמשלבות בתוכם פעילויות מהנות, לדוגמא: סדנאות גיבוש בפארק אתגרים, או סדנאות גיבוש ביער, בים וכדומה.

8) ניווט ספורטיבי – ניווט ספורטיבי זו תחרות קבוצתית, שמתאימה למי שרוצה לבוא כדי לאתגר את עצמו. בפעילות מתחלקים לקבוצות וכל קבוצה צריכה לתכנן את מסלול הניווט שלה כדי להגיע אל היעד. יום כיף עם ניווט ספורטיבי בו הקבוצות יוצאות לדרך שהן צריכות לפתור חידות ומגוון משחקי חשיבה. ביום כיף מהסוג הזה הקבוצות עוברות בין מסלולים יפהפיים ביערות ונופים. הפעילות מפתחת את חוש הניווט, יכולת תכנון ועבודת צוות.

ואלה הם 8 הטיפים שלנו לפעילויות יום כיף מהנה במיוחד ! מוזמנים לנסות את אחת מן הפעילויות ולאחר מכן לשתף אותנו איך היה יום הכיף שלכם!

רוצים לקבל עדכונים במייל? הירשמו לניוזלטר של חמושה:

חדש! מטיילים בעקבות חמושה

פונים אלי לעתים לשאול אם אני מארגנת טיולים מהרשומות שלי בבלוג.

אני שמחה ונרגשת להשיק סיורים רגליים עם מדריכים מקצועיים בעקבות הטיולים שלי

תגובות

חפשו יעד באתר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
Booking.com

פרסמו את העסק בחמושה!

תוכן שעשוי לעניין אותך

חמושה גם בפייסבוק:

רוצים עדכונים למייל?

רוצים לקבל עדכונים על כתבות חדשות במייל?

פרסמו את העסק שלכם בחמושה!

כתבה פרסומית לבתי עסק

כרטיסי מדריכי טיולים

אטרקציות לילדים

סגירת תפריט

רוצים לקבל עדכונים למייל?

לאחר שליחת המייל, יש לאשר את קבלת הדיוורים בדוא"ל שיישלח אוטומטית. שליחת המייל ואישרורו הינם הסכמה למדיניות האתר.